کمپین حال خوب

مسئولیت اجتماعی در رُهام سپهر تابان

همه می دانیم که جامعه، شرایط خوبی را تجربه نمی کند. در چنین شرایطی، به عنوان یک عضو کوچک از جامعه، بر خویش فرض دانستیم با تهیه محتوای معتبر، کاربردی و با کاربری آسان، با هدف “گسترش حال خوب در جامعه”، شرایطی را برای استفاده ی عموم مردم شریف ایران از سلسله مباحث “خود شناسی” و یافتن نقشه ی راه صحیح بصورت رایگان مهیا سازیم.

در همین راستا، با پیشنهاد مدیرعامل رُهام سپهر تابان، کمپین حال خوب طراحی و همزمان با سالروز فتح خرمشهر، راه اندازی شد. در این کمپین، دوره های آموزشی بصورت کاملاً رایگان و در قالب فایل های صوتی چند بخشی، در اختیار داوطلبین ثبت نام شده قرار خواهند گرفت.

این فایل های صوتی، از منابع و مدرسین معتبر ملی و بین المللی گردآوری، تنظیم و تدوین شده است و محتوای آن کاملاً کاربردی است که در دوره های غیر رایگان، به عنوان منابع اصلی در اختیار دانش پذیران قرار می گیرد.

امید است در پناه توجهات حضرت حق، بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای اعتلای فرهنگ جامعه از طریق توسعه یافتگی فردی، برداشته باشیم.

لیست دوره های آموزشی رایگان کمپین حالِ خوب!

معرفی اجمالی

دبی فورد در دوره صوتی آمورشی پاکسازی آگاهی در ۲۱ روز، فرآیندی سه مرحله‌ای را معرفی می‌کند که به ما قدرت رها کردن افکار مسموم و رفتار مخرب و در عوض رسیدن به آرامش عمیق درونی را می‌دهد. این سفر ۲۱ روزه چشمان ما را به روی هر‌ آنچه هستیم و می‌خواهیم باشیم، می‌گشاید.

این دوره در قالب ۳۵ فایل صوتی با صدای سرکار خانم زهرا سن شناس، در تلگرام ثبت نام کنندگان، ارسال خواهد شد.

دوره رایگان نیمه تاریک وجود

معرفی اجمالی

بسیاری از انسان‌ها تلاش می‌کنند تا احساسات منفی‌شان را انکار و یا پنهان کنند تا در جامعه پذیرفته شوند. دوره صوتی نیمه‌ تاریک وجود با ارائه‌ی روش‌ها و تمرین‌های موثر کمک می‌کند تا از سایه‌های درونی خود که از چشم دیگران پنهان کرده‌ایم، آگاهی پیدا کنیم و برای رشد و ارتقای شخصیت خود تلاش کنیم. این دوره در قالب ۳۵ فایل صوتی با صدای سرکار خانم زهرا سن شناس، در تلگرام ثبت نام کنندگان، ارسال خواهد شد.